Rothenberger Kimyasal ve Petek Temizliğindeki Önemi Nedir?

rothenberger kimyasal

Prestij Kombi, Bursa Petek Temizleme Servisi Olarak Profesyonel Cihaz ve Kimyasalları Tercih Ediyoruz.

Petek temizleme için evinize geldiğimizde önce peteklerin kirlilik durumu tespit edilir. Banyodaki ya da uygun peteklerden biri sökülür, makine kalorifer tesisatına monte edilir. Tesisattaki tüm pis su çamur tortu makine yardımıyla gidere boşaltılır, sonra ROTHENBERGER markalı özel kimyasal tesisata basılır. Evinizdeki tüm kombi petekleri ve tesisat makine yardımıyla tek tek yıkanır ve daha sonra yıkanan petekler makine yardımıyla tek tek temiz su gelene kadar durulanır, tesisata temiz su basılır kombi temizliği yapılıp peteklerin havaları alınır temizlik bitmiş olur. Burada kullanılan cihaz ve makina ve kimyasalın peteğin kirlilik durumuna göre ayarlanması önemlidir.

 

 

 

 

 

Petek Temizleme işlemlerinde hangi ekipmanları kullanıyorsunuz?

İtalyan malı Gell marka makina ve Alman malı Rothemberger kimyasal kullanmaktayız. Bursa petek temizleme firması olarak kullandığımız cihaz ve kimyasal profesyonel olarak kullanılan makine ve kimyasallardır.

Rothemberger Kimyasalın kullanım miktarı nedir?

Alman malı Rothemberger kimyasal kirlilik durumuna göre ilave edilir. Petek temizleme ne kadar önemliyse etkili ve doğru temizlik de bir o kadar önemlidir. Temizlik esnasında kullanılan kimyasalın az ya da fazla kullanılması nedeniyle daha büyük problemler ortaya çıkabilmektedir. Bu sebeple etkili ve doğru petek temizleme önem taşımaktadır. Bursa ilinde bulunan ve Bursa petek temizliği denildiğinde akla gelen firma olan Bursa Petek Temizleme işinin ehli uzman tesisat ustaları ile hizmet vermektedir.

Şimdi Ara